Magazin Tuğba Altıntop'un üstsüz paylaşımları olay oldu

Tuğba Altıntop'un üstsüz paylaşımları olay oldu

4 ay önce     Magazin 0
Tuğba Altıntop'un üstsüz paylaşımları olay oldu

 

Şarkıcı Tuğba Altıntop, eski eşi Rafet El Roman'ı takipten çıkardıktan sonra büyük bir değişim yaşadı. Paylaştığı Photoshop'lu üstsüz fotoğrafları ile kızından bile küçük görünen Altıntop, gelen eleştiriler üzerine, "Anka kuşu misali her şeye sil baştan başlıyorum." dedi.

Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla eleştiri bombardımanına tutuldu. Yeni fotoğrafları ile yaşından oldukça küçük görünen Altıntop'a "Photoshop'u abarttın.", "Estetik mi yaptırdın?", "Bu hiç sana benzemiyor." şeklinde yorumlar geldi.

RAFET'İ SİLDİ YENİ HAYATA BAŞLADI

Yıllar önce geçirdiği trafik kazası nedeniyle bir dizi estetik ameliyat geçiren Altıntop, paylaştığı Photoshop'lu üstsüz fotoğraflarıyla 23 yaşındaki kızından bile küçük bir görünüme sahip oldu. Ancak Photoshop yaptığı fotoğrafları, kullanıcılar tarafından geçer not almayınca, olumsuz yüzlerce eleştiri aldı. Gelen eleştiriler üzerine açıklama yapma ihtiyacı hisseden ünlü şarkıcı, "Şimdi duymak istediklerinizi değil anlatmak istediklerimi dinleyin. Anka kuşu misali her şeye sil baştan başlıyorum. Geçmişini bilmeyen geleceğini göremez." ifadesinde bulundu.

"YALNIZ KALDIM KİMSEM YOKTU"

Altıntop geçtiğimiz ay, Uçankuş TV'de katıldığı 'Hayatın İçinden' programında, boşanma sürecinin ardından çektiği zorlukları canlı yayında anlatmıştı. Ünlü şarkıcı, "Yalnız kaldım, kimsem yoktu. O dönem iyi olan herkesle arkadaşlık etmeye başlamıştım, ama tuttuğum herkes beni kullanmak istedi. İki çocuğum için savaş verdim. Amaç para değil, çocuklarımdı. Bir ara kazandım, sonra kaybettim. Yanımdaki herkes benim ismimi kullandı. Onları Allah'a havale ettim. Kalbim kırıldı" şeklinde konuşmuştu.

Tuğba Altıntop eski eşini takipten çıkardı! 'Her şeye sil baştan başlıyorum'

Tuğba Altıntop eski eşini takipten çıkardı! 'Her şeye sil baştan başlıyorum'

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!