Magazin Tuba Ünsal'dan Şeyma Subaşı'na sert sözler: Bu artık ahlak erozyonunun geldiği son nokta

Tuba Ünsal'dan Şeyma Subaşı'na sert sözler: Bu artık ahlak erozyonunun geldiği son nokta

1 yıl önce     Magazin 0
Tuba Ünsal'dan Şeyma Subaşı'na sert sözler: Bu artık ahlak erozyonunun geldiği son nokta

 

Fatih Altaylı'nın eleştirilerine yanıt veren Şeyma Subaşı'na bir tepki de Tuba Ünsal'dan geldi. Subaşı'nın "Ben de boş şeyler var. Beni zaten küçük kızlar takip etsin" sözlerine sert çıkan Ünsal, "Bu artık ahlak erozyonunun geldiği son nokta... Bu ülkenin kız çocuklarının doğru rol modellere ihtiyaçları var" dedi.

Son günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, Habertürk yazarı Fatih Altaylı'nın eleştirilerine "Ben boşum bende ancak bu var… Bu kadarım… Beni zaten küçük küçük kızlar takip etsin" diyerek yanıt vermişti. Subaşı'nın söz konusu açıklamalarına bir tepki de oyuncu Tuba Ünsal'dan geldi.

"BU ARTIK AHLAK EREZYONUNUN GELDİĞİ SON NOKTA"

Şeyma Subaşı'nın açıklamalarına sert çıkan Tuba Ünsal, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yaptığı paylaşımda, "Bu artık ahlak erozyonunun geldiği son nokta. Senin boş beleş ağız büken hallerini takip etmesin o küçük kızlar. Bırak seni yine adamlar takip etsin. Bu ülkenin kız çocuklarının doğru rol modellere ihtiyaçları var. Çalışan, üreten, kadınlığı ağız bükerek öğrenmeyen… Kadın gibi kadın olarak yetişecek o genç kızlar" ifadelerini kullandı.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!