Magazin Survivor Sabriye Şengül, kafes dövüşünde rakibine 32 saniye dayanabildi

Survivor Sabriye Şengül, kafes dövüşünde rakibine 32 saniye dayanabildi

2 yıl önce     Magazin 0
Survivor Sabriye Şengül, kafes dövüşünde rakibine 32 saniye dayanabildi

 

 

 

 

 

 

Eski Survivor yarışmacısı Sabriye Şengül, ilk defa çıktığı kafes dövüşünde Hollandalı rakibine yenildi. Şengül karşılaşma sonrası sosyal medya hesabından "Sinirime ve hırsıma yenik düştüm" paylaşımıyla takipçilerinden özür diledi.

Kafes dövüşünde Türkiye'yi ilk kez temsil edecek olan kadın boksör ve MMA sporcusu Sabriye Şengül, İngiltere'de dün akşam düzenlenen Bellator Londra kafes maçına çıktı. Survivor yarışmasıyla tanınan milli sporcu, rakibine sadece 32 saniye dayanabildi ve nakavt oldu.

MAÇ SONRASI OLAY ÇIKTI

Hollandalı dövüşçü Denise Kielholtz, Sabriye'yi kısa süre içinde mağlup ederken maç sonrasında olay çıktı.Türk dövüşçümüz, maçın ardından 'Kickboks demiştik kickboks! MMA değil!' diye rakibine bağırdı.

"HIRSIMA YENİK DÜŞTÜM"

İlk maçından yenilgiyle dönen Sabriye Instagram hesabından "Antrenörlerimle 1 aydır savunma çalıştığımız halde gereken taktiği yapamadım çünkü sinirime ve hırsıma yenik düştüm. Asla heyecanlı değildim. Türk halkından ve antrenörlerimden özür diliyorum. Hiçbir şey bitmedi bu daha başlangıç" paylaşımını yaptı.

 

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!