Magazin Şevval Şahin, bikinili pozlarına gelen eleştirilere sert çıktı: Size ne!

Şevval Şahin, bikinili pozlarına gelen eleştirilere sert çıktı: Size ne!

6 ay önce     Magazin 0
Şevval Şahin, bikinili pozlarına gelen eleştirilere sert çıktı: Size ne!

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, sosyal medya hesabından bikinili pozlarını paylaştı. Şahin'in bazı takipçileri ünlü manken hakkında 'Çok fit', bazıları da 'çok zayıf' yorumunu yaptı. Şahin, gelen eleştirilere, "Size ne!" diyerek yanıt verdi.

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, sosyal medya hesabından bikinili pozlarını paylaştı. Şahin, tatil paylaşımlarıyla tartışma konusu olurken, bazı takipçileri ünlü manken hakkında 'Çok fit', bazıları da 'çok zayıf' yorumunu yaptı.

"KİLO AL BİRAZ, İSKELETE BENZİYORSUN"

Şahin'in bikinili hallerine yapılan "O kadar zayıf ki ben rahatsız oldum", "Açlık grevinde herhalde", "Kilo al biraz, iskelete benziyorsun" yorumlarının onlarca beğeni alması dikkatlerden kaçmadı. Şahin, gelen eleştirilere, "Size ne!" yanıt verdi.

AÇIKLAMALARIYLA TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

PROGRAMDA ZOR ANLAR YAŞAMIŞTI

Şahin, kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı. Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, "Fahrettin Koca'yı tanıyor musunuz?" sorusuna da "Pas" yanıtını vermişti. Şahin'in bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem olmuştu.

KENDİNİ BÖYLE SAVUNMUŞTU

Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, "İstiklal Marşı'nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacağı konusunda söz almıştım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum. Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere'de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum." açıklamasını yapmıştı. Pek çok ünlü isim de Şahin'e destek vermişti.

Şevval Şahin, bikinili pozlarına gelen eleştirilere sert çıktı: Size ne!

Şevval Şahin, bikinili pozlarına gelen eleştirilere sert çıktı: Size ne!

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!