Gündem Reyting baskısına yenik düştü! Star TV dizisi ekranlara veda ediyor!

Reyting baskısına yenik düştü! Star TV dizisi ekranlara veda ediyor!

2 yıl önce     Gündem 0
Reyting baskısına yenik düştü! Star TV dizisi ekranlara veda ediyor!

 

Barış Arduç, Burcu Biricik ve Onur Saylak'ın başrollerde olduğu Kuzgun, reyting baskısına yenik düştü. Drama, bu akşam yayınlanacak 21. bölümüyle izleyicisine veda edecek...

Barış Arduç, Burcu Biricik, Onur Saylak, Hatice Aslan, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Tülay Günal ve Nilperi Şahinkaya gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Kuzgun dizisi, bu akşam yayınlanacak bölüm ile final yapacak.

İlk sezonunda zaten reytinglerde çok iyi olmayan dizi, Star TV’nin arkasında durması ile 2. sezon bileti almıştı. Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrollerinde yer aldığı yapım, ikinci sezona iddialı transferlerle başladı.Onur Saylak,Nilperi Şahinkaya ve Tülin Özen kadroya dahil oldu. Ancak bu da durumu değiştiremedi. 2. sezonunda da kötü reytingler alan Kuzgun 21. bölümüyle birlikte final yaparak veda edecek.

Elçin Sangu ile oynadığı Kiralık Aşk dizisiyle tanıdığımız Barış Arduç’un Kuzgun dizisindeki partneri Burcu Biricik ile olan uyumu herkesin kafasında yeni bir ‘Kiralık Aşk çıkar mı?’ sorularını düşündürürken, dizinin erken final kararı almasıyla adeta yanıt bulmuş oldu.

YAKIN ÇEVRELERİNE DERT YANDILAR

İkinci sezon onayını almasının ardından dizinin kadrosunda bulunan isimler büyük bir heyecanla yeni sezon için hazırlıklara başlarken bu süre zarfında kendilerine gelen işleri de geri çevirmek zorunda kaldı. Ancak Kuzgun dizisinin ikinci sezon macerası kısa kalınca başrol oyuncuları tatsız bir durumla yüzleşti.

Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre Burcu Biricik gibi bazı oyuncular yakın çevrelerine, bu süre zarfında pek çok yeni dizi teklifini reddettiklerini ancak bu özverilerinin karşılığını alamadıklarını söylüyorlar…

Çok sayıda dizinin ekran macerasına başladığı ve sözleşmelerin tamamlandığı bu dönemde işsiz kalan dizi oyuncularının nasıl bir yol izleyeceği, süregelen dizilerin kadrolarına sonradan dahil olup olmak istemeyecekleri belirsizliğini koruyor.

Reyting baskısına yenik düştü! Star TV dizisi ekranlara veda ediyor!

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!