Magazin KIVANÇ TATLITUĞ’DAN “İHANET” İDDİALARINA JET YANIT!

KIVANÇ TATLITUĞ’DAN “İHANET” İDDİALARINA JET YANIT!

2 yıl önce     Magazin 0
KIVANÇ TATLITUĞ’DAN “İHANET” İDDİALARINA JET YANIT!

Önceki gün Kıvanç Tatlıtuğ hakkında magazin gündemini sallayan iddialar ortaya atıldı. İddialara göre Kıvanç Tatlıtuğ, üç yıl önce nikah masasına oturduğu Başak Dizer'i aldattı. Gündeme bomba gibi düşen bu iddialar sonrası Kıvanç Tatlıtuğ’dan jet bir basın açıklaması geldi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un basın açıklaması ise şöyle:

"Son zamanlarda çeşitli olaylar üzerinden hakkımda yapılan haberleri sükunetle takip ediyorum. Benim oyunculuğum veya yaptığım işlerle ilgili her zaman istediğiniz eleştiriyi yapma hakkına sahipsiniz. Ancak birkaç gündür ailem ve evliliğim hakkında yapılan haberler gerek kişilik haklarımı, gerek ailenin kutsallığını hiçe sayar hale gelmiştir.

"Zira hiçbir belge ve delil olmadan medya aracılığıyla evliliğime dair gerçek olmayan söylemleri kabul edemem. Eşimle henüz birlikteliğimizin başlamadığı bir dönemde 2013 yılında reklam filmi çektiğim ve bir daha hiç karşılaşmadığım mesai arkadaşımla “bir ilişki yaşıyor mu” başlığıyla yalan bir haber yaratma gayesi içerisinde yapılan habercilik anlayışı anlaşılır gibi değil.

Bu kapsamda hakkımda yapılan asılsız haber ve yorumlar aleyhine yasal haklarımı kullanmak mecburiyetinde bırakıldığımı, bu hukuk mücadelesinin bir örnek olarak hatırlanmasını sağlayacağımı, herkesin bilgisine sunarım."

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!