Magazin Hıncal UIuç, evli ve çocuklu adamla aşk yaşayan Ece Erken için RTÜK'e seslendi

Hıncal UIuç, evli ve çocuklu adamla aşk yaşayan Ece Erken için RTÜK'e seslendi

1 yıl önce     Magazin 0
Hıncal UIuç, evli ve çocuklu adamla aşk yaşayan Ece Erken için RTÜK'e seslendi

 

Ece Erken, sunuculuk yaptığı programda evli ve 2 çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığını söyledi. Gazeteci Hıncal Uluç ise son yazısında Erken'in ilişkisi için RTÜK'e seslenerek "Erken'in yaptığı zina ve suç" dedi.

Ünlü sunucu Ece Erken'in Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan aynı zamanda evli ve iki çocuk babası olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. İlişkisini canlı yayında itiraf eden Erken, "Ortada yasak bir şey yok, herkes biliyor" dedi. Kısa sürede gündeme oturan ilişkiye bir yorum da gazeteci Hıncal Ulu'tan geldi.

"ZİNA VE SUÇ"

Sabah Gazetesi'ndeki yazısında Ece Erken'in yeni ilişkisine değinen Uluç, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'e "Halkın manevi değerlerini" tarif edin, sorusunu yönelterek, "Ece Erken, Beyaz TV kanalındaki kendi sunduğu programda 'Evli ve iki çocuklu bir zengin adamla' birlikte yaşadığını açıklamış. Oysa, yaptığının adı hem yasalarımızda, hem inançlarımızda (İslam, Müslüman, Yahudi olun fark etmez, hepsinde) zina ve suç. Suçu teşvik etmek ise Türk Ceza Kanunu'nda bile suç. O zaman Sayın Şahin, Ece Erken'in yaptığı iş, bana tarifini hala yollamadığınız sizin manevi değerlerinize uygun mu düşüyor?" dedi.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!