Magazin HER GECE 2000 TL PARA DAĞITIYORLAR

HER GECE 2000 TL PARA DAĞITIYORLAR

1 yıl önce     Magazin 0
HER GECE 2000 TL PARA DAĞITIYORLAR

Ömür Gedik ve Ferhat Göçer, karantina günlerinde boş durmadı. İki haftadır eve kapanan ikili, hafta içi her gün Instagram’dan canlı yayınla sunmaya başladıkları para ödüllü yepyeni bir yarışma programıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Ferhat Göçer instagram hesabından her gece 22.00’de canlı yayınlanan yarışmanın soru kategorileri ve ipuçları ise gün içinde Ömür Gedik’in instagram hesabından veriliyor.

İkili canlı yayına katılım isteği gönderen kişiler arasından seçtikleri yarışmacılardan doğru cevap verenlere  para ödülü veriyor, sohbet ediyor ve bu yolla her gece 10 aileye maddi manevi destek oluyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler ikilinin sosyal medya hesaplarını takip ederek hem para kazanıyor hem de karantina günlerinde keyifli vakit geçiriyor.

‘’Hem maddi hem manevi katkı sağlamak amacındayız. Bu karanlık günlerde evlerinize neşe getirmek, eğlenmek için bu yarışmaya karar verdik’’ diyen Ferhat Göçer, soruları çok büyük titizlikle hazırladıklarını ve herkesin ödül kazanmasını istediklerini belirtti.

Yarışma fikrinin ortak kararla ortaya çıktığını belirten Ömür Gedik,  ‘herkes için karantina günlerini kolaylaştırmak, moral olmak, bu zor günleri hep birlikte atlatmak amacındayız. Bizim başlattığımız yarışmada her gecenin sponsoru farklı bir iş adamı ya da şirket oluyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki takipçilerimize dijital ortamda konuk olarak her gün 2 bin TL ödül dağıtıyor, 10 aileye maddi katkı sağlıyoruz.’’ dedi.

Evden eve isimli ınstagram'dan canlı yaptıkları para ödüllü bilgi yarışmasında canlı yayına aldıkları yarışmacılardan biri bypasslı kalp hastası olmasına rağmen, bu sıkıntılı süreçte  bir hayvan sever olarak  zor durumdaki hayvanları sokak  sokak dolaşarak beslediğini ifade ederken Ömür Gedik gözyaşlarına boğuldu. Ferhat Göçer sevgilisini öperek teselli etmeye çalıştı 

Evden Eve yarışma program için görev yapan ekip ise karantina çağrısına uygun olarak evlerinden çalışıyor.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!