Magazin Hayranlarına büyük şok! O dizi veda ediyor

Hayranlarına büyük şok! O dizi veda ediyor

6 ay önce     Magazin 0
Hayranlarına büyük şok! O dizi veda ediyor

Ekranlardaki yaprak dökümü devam ediyor. Reytingleri düşük gelen yapımlar bir bir veda ederken son haber TRT ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisinden geldi.

TRT'nin Muğla'da çekilen komedi dizisi final yapıyor. Staff Film imzalı dizi 135. bölümde ekrana veda edecek. 4 sezondur ekranda olan dizinin son olarak yayın günü değişmişti.

Kalk Gidelim dizisinin konusu nedir?    

Mustafa Ali anne-babasının gelin adayı Meryem’i gözü yaşlı ardında bırakarak genç yaşında İstanbul’a gelmiş ve çok zengin olmuştur. Mustafa Ali ailesinin karşı koymasına rağmen İstanbullu sosyetik bir güzelle evlenmiştir. Mustafa Ali işlerini fabrika kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda emin adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyünü ihmal etmiş bir türlü memleketine gidecek zaman ayıramamıştır. Köydeki ailesi Mustafa Ali’nin hayırsızlığından yakına dursunlar, yıllar bir çırpıda geçmiş çocuklar büyürken Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin iflasını getirmiştir. Mustafa Ali çaresizliğin yol açtığı mecburiyetle, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini topladığı gibi köyün yolunu tutar.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!