Magazin Hamamda tecavüz numarası tutmadı! Kanal D fişini çekiyor mu?

Hamamda tecavüz numarası tutmadı! Kanal D fişini çekiyor mu?

2 yıl önce     Magazin 0
Hamamda tecavüz numarası tutmadı! Kanal D fişini çekiyor mu?

 

Kanal D ekranlarının büyük umutlarla yayına soktuğu Azize dizisi hakkında flaş bir iddia medya kulislerinde dolaşıyor. İlk bölümüyle reyting listelerinin alt sıralarında yer alan dizi Azize erken final mi yapacak?

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un başrollünde olduğu intikamdan doğan bir aşkın anlatıldığı dizi Azize, Kanal D'nin son bombası olarak gösteriliyordu. Fakat dizi ilk bölümü ile reyting listelerinin çok gerisinde kaldı. İlk 10'a bile giremeyen dizi hakkında ortaya atılan iddialar ise çok vahim.

Tanıtımları haftalar önce Kanal D ekranlarında dönmeye başlayan dizi Azize farklı senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile iddialı başladı fakat beklenen olmadı.

Aynı gün ard arda tekrar yayınlanan dizi ne kanalın ne de yapımlacıların beklentisini karşılamadı.

Diziyi reyting listelerinde yukarıya taşımak için dizinin başrolü olan Hande Erçel'in canlandırdığı Azize, hem babası hem de kardeşinin katili Balkan tarafından hamamda tecavüze uğradı.

Fakat reyting numarası olarak yorumlanan bu sahne bile diziyi kurtarmaya yetmedi. Dizinin başarısız olmasında rakipleri de çok etkili. Çünkü Salı akşamları çok iddialı diziler ekranda.

 Özellikle ATV'nin fenomen olan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve FOX'un Kadın'ı salı akşamlarının açık ara en çok izlenen dizileri.

Hamamda tecavüz numarası tutmadı! Kanal D fişini çekiyor mu? - Sayfa 1

Hamamda tecavüz numarası tutmadı! Kanal D fişini çekiyor mu? - Sayfa 5

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!