Magazin Hadise ve kardeşlerinin arasına kara kedi girdi

Hadise ve kardeşlerinin arasına kara kedi girdi

2 yıl önce     Magazin 0
Hadise ve kardeşlerinin arasına kara kedi girdi

 

Ünlü şarkıcı Hadise ile kız kardeşleri arasındaki sorunlara bir yenisi katıldı. Daha önce Hülya Açıkgöz ile küsen Hadise şimdi de modacı kardeşi Derya'yı Belçika'ya geri gönderdi.

Şarkıcı Hadise, ablası Hülya Açıkgöz'den sonra modacı kardeşi Derya ile de köprüleri attı. Kardeşinin masraflarını karşılamayı bırakıp onu Belçika'ya geri gönderen Hadise, sosyal medyada Derya'yı takipten de çıkardı.

Günaydın'ın haberine göre; Hadise, ablası Hülya ve kardeşi Derya'nın arası; anneleri Gülnihal Açıkgöz'ün canına kastetmesinden sonra açılmıştı. Önce anne Açıkgöz Belçika'ya dönmüş, ardından Hadise ile arası açılan abla Hülya da gitmişti.

Hadise, modacılık yapan kız kardeşi Derya ile bir süre önce barışmıştı. Kriz atlatılmış gibi görünse de gerçeğin öyle olmadığı ortaya çıktı.

Kardeşinin İstanbul'daki ev kirası ve diğer masraflarını karşılayan Hadise, ödeme yapmayı bırakınca Derya Açıkgöz de Belçika'ya ailesinin yanına dönmek zorunda kaldı.

Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz, sosyal medyada birbirlerini takip etmiyor. Ünlü şarkıcı, bir süre önce kardeşi Derya'yı takip etmeyi de bıraktı.

Hadise ve kardeşlerinin arasına kara kedi girdi - Sayfa 1

Hadise ve kardeşlerinin arasına kara kedi girdi - Sayfa 4

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!