Magazin Evine hırsız giren Survivor Sema Aydemir'in arabası çalındı

Evine hırsız giren Survivor Sema Aydemir'in arabası çalındı

1 yıl önce     Magazin 0
Evine hırsız giren Survivor Sema Aydemir'in arabası çalındı

 

Survivor yarışmasıyla adını duyuran milli atlet Sema Aydemir'in evine hırsız girdi. Aydemir, evine giren hırsızı fark edince yatağından kalkarak kovalamaya çalıştı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor ile adını duyuran şimdilerde yorumculuk yapan milli atlet Sema Aydemir'in İstanbul Eyüp'te arkadaşlarıyla yaşadığı eve hırsız girdi. Hırsızı kovalamaya çalışan Aydemir'in lüks aracı çalındı.

DEĞERLİ EŞYALARI VE ARABA ÇALDI

Sabah'ta yer alan habere göre: Sema Aydemir'in arkadaşlarıyla birlikte yaşadığı evine, gecenin ilerleyen saatlerinde el feneriyle bir hırsız girdi. Aydemir ve arkadaşlarının paralarıyla birlikte evdeki değerli eşyaları ve bir araba anahtarı çalan hırsız, ünlü sporcu tarafından fark edilse de kaçmayı başardı.

YATAĞINDAN FIRLAYIP KOVALADI

Sema Aydemir, gece yarısı evine hırsız girdiğini fark edince yataktan kalkıp hırsızı kovalamaya başladı. Apartmandan çıktıktan sonra, elindeki anahtarın bir aracın kapısını açtığını gören hırsız, araca binerek olay yerinden kaçtı.

TRAFİK POLİSLERİ ARACI BULDU

Olay sonrası Aydemir ve arkadaşları, eve giren hırsızdan şikayetçi oldu. Konuyla ilgili soruşturma sürerken, hırsızın kimlik tespiti için çalışmalar başlatıldı. Aradan aylar geçti. İstanbul Büyükçekmece'de trafik polisleri lüks bir aracı durdurdu.

Sürücünün hareketlerinden şüphelenen polis, araçtaki plakanın sahte olduğunu fark etti. Olayla ilgili tutanak tutuldu ve durum savcılığa bildirildi. Savcılık tarafından başlatılan soruşturma kapsamında; bu kişinin çaldığı aracın Sema Aydemir'e ait olduğu belirlendi. Soruşturma devam ediyor.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!