Magazin Dilan Çıtak, güzellik salonunda saldırıya uğradı: 1 kişi ağır yaralı

Dilan Çıtak, güzellik salonunda saldırıya uğradı: 1 kişi ağır yaralı

2 ay önce     Magazin 0
Dilan Çıtak, güzellik salonunda saldırıya uğradı: 1 kişi ağır yaralı

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Nişantaşı'ndaki güzellik salonunda yabancı uyruklu dört kişinin saldırısına uğradı. Olay sonrası konuşan Çıtak, "Kapıları tekmelediler. Bir çalışanımız ağır yaralı. Parfüm şişesiyle kafasını yardılar" dedi.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, yakın zamanda açtığı Nişantaşı'ndaki tırnak ve güzellik merkezinde dört kişi tarafından saldırıya uğradı.

SALDIRANLAR YABANCI UYRUKLU

Yabancı uyruklu oldukları öğrenilen dört kişilik grubun randevuları olmadığı halde bakım yaptırmak istediğini dile getiren Çıtak, randevusuz bakım yapılamayacağı cevabı üzerine gruptakiler ve çalışanlar arasında tartışma çıktı.

"BİR ÇALIŞANIMIZ AĞIR YARALI"

Olayın büyümesi üzerine yaşanan olayda, bir çalışanının ağır yaralandığını söyleyen Dilan Çıtak, "Şu an çalışanımın sağlığını düşünüyorum. Aklım onda. Hastanede şu an. Tomografi çekilecek. Gerekli işlemler yapılıyor. İçeride zaten avukatım ile birlikteyim. Şikayetçiyiz. Kötü bir şey yaşadık. Saldırıya uğradık. Asistanım randevularının olmadığını söyleyince, içeride arbede yaşandı. Direkt çalışanıma saldırdılar. Biz de şu an şikayetçi olduk. Parfüm şişesiyle kafasını yardılar. Şimdi kafam orada. Oradan haber bekliyorum. Şu an sağlık durumu daha iyi. Hem kadın hem erkekler vurdu" diye konuştu.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!