Gündem "Annelik ömür boyu vicdan azabıdır"

"Annelik ömür boyu vicdan azabıdır"

2 yıl önce     Gündem 0

 

YouTube kanalında oğlu Ali ile ilgili açıklamalarda bulunan Burcu Kara, "Annelik ömür boyu vicdan azabıdır" dedi ve gözyaşı döktü.

Güzel oyuncu Burcu Kara, Yotube kanalının ikinci sezon yayınlarında oğlu Ali ile ilgili samimi açıklamalarda bulunduğu bir video paylaştı. Kara, 'Ali'yi Büyütürken Yaptığım Hatalar' ismiyle paylaştığı videoda gözyaşlarına hakim olamadı.

Videoda takipçilerine kendini eleştireceğini belirten güzel oyuncu, Ali Çınar'la ilgili geri alamayacağı anları da paylaşarak tüm samimiyetiyle anneliğini eleştirdi. Sezen Aksu'nun "Annelik ömür boyu vicdan azabıdır" sözünü vurgulayan Burcu Kara, oğluyla ilgili kendini sorgulamadığı tek bir an olmadığını söylediği anlarda gözyaşlarını tutamadı.

Oğlunun çok hareketli bir dönemden geçtiğini söyleyen Kara, video boyunca Ali'yi büyütürken yaptığı hataları ve şimdi olsa öyle yapmazdım dediği her şeyi duygusallaşıp gözleri dolu dolu anlattı. Güzel oyuncu, videoyu "Mükemmel anne nedir ki? Gerçekten mükemmel anne var mıdır?" yorumuyla paylaştı. Kara'nın kanalına yüklediği samimi videosu kısa sürede izleyenler tarafından beğeni ile karşılandı ve aynı şeyleri yaşayan anneler tarafından bir çok yorum aldı

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!